Background
Arrow

POWRÓT

INSPIRUJĄCE HISTORIE KLIENTÓW

To cudowne uczucie móc pracować z ludzmi.

Każda osoba, każdy życiorys, każda osobowość jest niesamowita…

Opowiem Wam kilka inspirujących historii z zycia moich klientów, które mają przyczynić się do glebszego odnalezienia sensu życia.

Są to osoby, z którymi wspołpracuje jako trener mentalny, psychodietyk, trener zdrowia.

 

INSPIRUJĄCA HISTORIA Anny
♥️Ania jak trzyletnią dziewczynka miała zwykle potrzebny.
Chciała się bawić i chciała, by inni się z nią bawili.
Chciała być kochana i otaczana troską
Wspinała się na drzewa i balansowala na pniakach.
Uwielbiała z tatą grać w piłkę.
Kochała jeść sernik i nie znosiła lodów miętowych.
Bez skrępowania biegała nago, zwłaszcza w okół domu, tańczyła dużo i uwielbiała śpiewać.
Równie dużo płakała.
W końcu wiele spraw nie poszło po jej myśli…
💥Trzyletnia Ania była kłębuszkowe emocji, energii i ruchu. Była kompletną całością.
Dziś w wieku 31 lat, Ania jest nadal kompletną całością, ALE O TYM NIE WIE!!!!
Nie znosi wyglądu swojego ciała i unika patrzenia w lustro.
Czuję jak jej uda ocierają się o siebie podczas chodzenia “Po co tyle wczoraj znowu zjadłam” – pyta siebie ze złością
Siostra mówi Jej , że powinna zająć się w końcu sobą, i poleca nowa książkę na temat diety.
Potem Ania wieczorem włącza film i widzi, jak szczupli aktorzy zakochują się w szczupłych aktorkach.
Samotna, zła, spragniona miłości otwiera książkę z dietami…
“Zdyscyplinuje się! będę chuda, choćbym miała paść” – mówi do Siebie.
Dwa miesiące później Ania przeszła METAMORFOZĘ

Waży 20 kg mniej. “Wow jak

świetnie

wyglądasz.Wiesz co? mam kolegę, który byłby dla Ciebie idealny” – mówi jej siostra.

Ania wie, że powinna czuć się szczęśliwa, ale ku swojemu zdziwieniu jest nadal zła i na dodatek zdenerwowana.
Ludzie komentują jej wygląd, ale ona wcale dzięki temu nie czuje się lepiej. Teraz zamiast cieszyć się wagą, zastanawia się :
“co oni wszyscy myśleli o mnie wcześniej!?”
Ania przestaje chudnąć. Podekscytowanie znika. Z powodu diety kobieta nie może jeść swojego ulubionego sernika, ani innych produktów, które uwielbia.
Dieta sprawia że jest głodna i poirytowana.
Co jednak najtrudniejsze, mimo utraty wagi dalej jest nieszczęśliwa i samotna.
Właśnie teraz czuję się jeszcze bardziej osamotniona niż przedtem, ponieważ teraz wie, że przed dieta wszyscy uważali ja za grubą.
Dieta zmieniła jej życie na gorsze “mam dość”‼️ – mówi Ania pewnego wieczoru i zjada kawałek sernika.
W ciągu dwóch tygodni stopniowo odpuszcza sobie dietę.
Wraca do poprzedniej wagi, a następnie przybiera pięć dodatkowych kilogramów.
Ania siedzi w fotelu i ogląda w telewizji reklamę sprzętu do ćwiczeń, który podobno usuwa tłuszcz z brzucha w zaledwie piętnaście minut dziennie ” może to jest rozwiązanie” – myśli
Ucieczka od swojej wagi – historia Piotra
Wiem z wlasnego, bolesnego doświadczenia, jak trudne jest życie osoby otyłej oraz jak stresujące i frustujące są próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Moje kłopoty z wagą zaczeły się, gdy miałem około 9 lat. Do 7go roku życia byłem chudziną, ale jako 9cio latek byłem już dośc pulchny. Mając 11 lat, wiele dzieciaków ze szkoły nazywało mnie “grubasem”. W póżniejszych latach nauki szkolnej, moja sylwetka się zmieniała, ale zawsze byłem pucułowaty. Kiedy poszedłem na studia medyczne, moja waga gwałtownie wzrosła. 
Można by pomyśleć,że studenci medycyny mają więcej współczucia i akceptacji, okazuje się jednak, że nie wszyscy. Wielu moich kolegów uważało, że żartowanie z mojego tłuszczyku to świetna zabawa. Jedno z najbardziej upokarzających doświadczeń w akademii medycznej wiązało się z zajęciami anatomii powierzchniowej, podczas których studentów płci męskiej proszono o zdjęcie ubrań od pasa w góre, tak abyśmy mogli ćwiczyń badanie klatki piersiowej i brzucha.  Bardzo się krępowałem, kiedy musiałem pokazać swoje obwisłe ciało grupie. 
W akademii medycznej miałem kilka okresów, w których byłem na dietach cud i obsesyjne ćwiczyłem. Rozwiązania te działały – przynajmniej przez chwilę. Traciłem na wadze i moje ciało stawało się jędrne, byłem w formie, wyglądałem świetnie, ale nigdy nie trwało to długo. 
Szybko wracałem do swoich starych przyzwyczajeń : smieciowe jedzenie, pochlanianie slodyczy, imprezy i inukanie sportu. A gdy waga wracała, mój UMYSŁ POGRĄŻAŁ MNIE, że jestem gruby, odrażający, słaby. 
Zanim skończyłem studia medyczne, byłem już klinicznie otyły. Jednak sama świadomość tego faktu nie powstrzymywała mnie przed jedzeniem. Zaczeły się problemy nawet z ciśnieniem. W tamtym czasie pracowałem, jako lekarz pierwszego kontaktu i codziennie powtarzałem pacjentom, jak ważne jest uprawianie sportu i zdrowe odżywianie. Czułem się takim hipokrytą. 
Głeboki wpływ na moje zachowanie miały dopiero techniki i nowe umięjetnosci psychologiczne. Trening z psychodietetyki, praca z trenerem radykalnie polepszył jakosc mojego życia. Znalazłem spsosób na to, by rozsądnie poradzić sobie z nadwagą, utrzymywaniem formy, wzbogaceniem życia i poprawą ogólnego dobrostanu. 
Przez wszystkie te lata najważniejszą lekcją, jaką odebrałem – i nie chodzi tu tylko o prawidłową wagę, ale również o ZDROWE RELACJE, ZDROWĄ KARIERĘ I ZDROWE ŻYCIE – kazała się mądra umiejętnosc zaprzestania walki z dyskomfortem. Ucieczka i unikanie tylko pogarsza jakośc życia, akceptacja i zdrowe, racjonalne podejście pozwoliło mi zbudować lepsze życie.
Właśnie teraz mija cztery lata od współpracy z Delfiną. W tym czasie wiele w moim życiu się zmieniło. Cieszę się zdrowiem, siła, energią. Mam kondycję i realizuje swoje pasje. Mam wspaniała rodzinę, wkrótce i ona się powiekszy. Zawodowo jestem spełniony. 
Dziekuje za czas spedzony na siłowni i godzine przegadane na ławcę. dziekuje za rozmowy telefoniczne i wsparcie w każdej sytuacji. 
Dziekuje, że nigdy nie zwątpiłas we mnie !
👉Na podstawie Waszych inspirujących historii z życia… MOGĘ POMAGAĆ WSZYSTKIM, KTÓRZY TAK JAK ANIA zmagają się z brakiem miłości i akceptacji własnego ciała co przyczynia się do otyłości, smutku, złości.
Jak skończyła się ta historia i jakie przesłanie niesie dowiecie się na moimi kanale na You Tube🎥🎥🎥
Proszę zasubskrybuj kanał: https://youtube.com/channel/UCX-CTxSQ2QkkI4AO2FEZlTQ
Startuje dopiero w tym temacie i potrzebuję Twojego wsparcia 🙏♥️
Jestem tu dla Was
Delfina Trener Sukcesu
Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda sesja psychodietyki zapraszam na darmową 20min konsultacje on-line delfina@trenersukcesu.pl

„Motywacja jest tym,co pozwala Ci zacząć, Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać”

– Jim Ryun

Skontaktuj się ze mną
Image

Subskrybuj

Chcesz otrzymywać codzienną dawkę motywacji i inspiracji, informacje o kursach, szkoleniach i wyjazdach zostaw swój e-mail