Background
Arrow

POWRÓT

ŚMICHY I CHICHY W GRUPIE

Śmiech w pracy powoduje, że umysł lepiej pracuje, a motywacja wzrasta. Warto dbać o dobry humor Twoich pracowników i podopiecznych. Stres związany z pracą staje się coraz większym problemem nie tylko dla osób będących ciągle pod presją, ale również dla tych, którzy ten stres zwykle wywołują, czyli menedżerów.

 

Wypalenie zawodowe, apatia i brak kreatywności to jedynie zewnętrzne objawy przebywania w sytuacjach stresowych. Do tego dochodzą zwolnienia lekarskie, większa fluktuacja personelu i niewykorzystywanie szans pojawiających się na rynku przez pracowników. Dlatego w amerykańskich korporacjach coraz częściej wprowadza się godziny śmiechu.

Zalety śmiechu i jego wpływ na zdrowie można wyliczać w nieskończonośc.

Smiech w grupie pozwala się zrelaksować, spojrzeć na problem z dystansu, z wiekszą lekkościa. Ma on też zastosowanie terapeutyczne i otwiera nas na kontakty. Chwile pośmiejemy się z innymi i już czujemy się z nimi blisko.

Ponadto, ludzie, którzy się wspólnie śmieją , lepiej ze Sobą współpracują i są bardziej kreatywni.

Uśmiechnij się...

Godziny śmiechu z pozoru kłócą się z tradycyjnym podejściem, że tylko ciężka, żmudna i trudna praca warta jest uznania, a cała reszta to marnowanie czasu. Badania kanadyjskich naukowców dowiodły, że tak naprawdę amerykańskie powiedzenie “No pain, no gain” (Bez wysiłku nie ma rezultatów) należałoby zastąpić słowami “First laughter, then work” (Najpierw uśmiechnij się, a potem pracuj).

 

Oferuję:

 

Zapraszam na darmowe konsultacje.

Rezerwacja delfina@trenersukcesu.pl

* podane ceny nie zawierają kosztów dojazdu do Klienta

*teren Krakowa i okolic dojazd gratis

*istnieje możliwość indywidualnej oferty cenowej przy stałej współpracy

20 MIN on-line

150 PLN

60 MIN LIVE

399 PLN

180 MIN Terapia kompleksowa

1199PLN

„Motywacja jest tym,co pozwala Ci zacząć, Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać”

– Jim Ryun

Skontaktuj się ze mną
Image

Subskrybuj

Chcesz otrzymywać codzienną dawkę motywacji i inspiracji, informacje o kursach, szkoleniach i wyjazdach zostaw swój e-mail