Background
Arrow

POWRÓT

OFERTA DLA GRUP

Śmiech w pracy powoduje, że umysł lepiej pracuje, a motywacja wzrasta. Warto dbać o dobry humor Twoich pracowników i podopiecznych. Stres związany z pracą staje się coraz większym problemem nie tylko dla osób będących ciągle pod presją, ale również dla tych, którzy ten stres zwykle wywołują, czyli menedżerów.

 

Wypalenie zawodowe, apatia i brak kreatywności to jedynie zewnętrzne objawy przebywania w sytuacjach stresowych. Do tego dochodzą zwolnienia lekarskie, większa fluktuacja personelu i niewykorzystywanie szans rynkowych przez pracowników. Dlatego w amerykańskich korporacjach coraz częściej wprowadza się godziny śmiechu.

 

Uśmiechnij się…

Godziny śmiechu z pozoru kłócą się z tradycyjnym podejściem, że tylko ciężka, żmudna i trudna praca warta jest uznania, a cała reszta to marnowanie czasu. Badania kanadyjskich naukowców dowiodły, że tak naprawdę amerykańskie powiedzenie “No pain, no gain” (Bez wysiłku nie ma rezultatów) należałoby zastąpić słowami “First laughter, then work” (Najpierw uśmiechnij się, a potem pracuj).

 

3 h sesja z Twoimi pracownikami przyniesie olbrzymie rezultaty. Śmiech, relaksacja i poprawa koncentracji to trzy zadania do zrealizowania przez TRENERA by zwiększyć efektywność pracy w zespole!

3h sesja dla grupy

1

Kup

„Motywacja jest tym,co pozwala Ci zacząć, Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać”

– Jim Ryun

Skontaktuj się ze mną
Image

Subskrybuj

Chcesz otrzymywać codzienną dawkę motywacji i inspiracji, informacje o kursach, szkoleniach i wyjazdach zostaw swój e-mail<