Background
Arrow

POWRÓT

POWER SPEECH – OGROMNA DAWKA MOTYWACJI

POWER SPEECH

Power speech, czyli inaczej mowa motywacyjna, to niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla indywidualnych pracowników oraz całych zespołów.

 

Ten rodzaj szkolenia jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej – teraz również w Polsce możesz skorzystać z jego genialnych efektów.

 

Power speech może być nie tylko źródłem energii i siły dla Ciebie i Twoich pracowników, ale także rewelacyjnym i bardzo oryginalnym urozmaiceniem każdej konferencji czy firmowego spotkania.

 

W moich wystąpieniach stawiamy przede wszystkim na: inspirację, humor oraz praktyczną wiedzę! Dlaczego?

 

Ponieważ zainspirowany człowiek chętnie poszukuje nowych rozwiązań i generuje kreatywne pomysły. Humor sprawia, że lepiej zapamiętujemy informacje, a konkretne narzędzia pozwalają od razu wprowadzić w życie to, o czym była mowa podczas spotkania. Dzięki temu nasz power speech ma nie tylko charakter motywujący – równolegle do tego dajemy wskazówki, jak zastosować zdobytą wiedzę w praktyce od razu po wystąpieniu!

 

Koniecznie przekonaj się o jego niezwykłym działaniu.

 

Przykładowe tematy:

 

TEMAT MOWY MOTYWACYJNEJ ustalany jest indywidualnie i dobierany pod kątem aktualnego zapotrzebowania w organizacji.

 

MOWA MOTYWACYJNA – mój autorki program, w którym nie tylko nauczam i inspiruje. Pobudzam do myslenia i działąnia. Stosuje techniki rozluzniające, redukujące stres i napięcia. Poprawiam koncetracje i uważność. Smieszne anegdoty z życia prywatnego i z zebranych doświadczeń sprawiają, ze spotkanie pozostaje długo w pamięci uczestików. Nie jest to czyste wygłoszenie wykładu, ale SHOW z muzyka w tle i z praktycznymi ćwiczeniami.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany POWER SPEACH skontaktuj się ze mna,  chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

*cene ustalamy indywidualnie juz od 1299PLN brutto

*istnieje możliwość dojazdu do klienta

 

Poznaj mnie bardziej:

https://youtu.be/0nBDEBthmRg

„Motywacja jest tym,co pozwala Ci zacząć, Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać”

– Jim Ryun

Skontaktuj się ze mną
Image

Subskrybuj

Chcesz otrzymywać codzienną dawkę motywacji i inspiracji, informacje o kursach, szkoleniach i wyjazdach zostaw swój e-mail