Background
Arrow

POWRÓT

POWER SPEECH DLA GRUP

POWER SPEECH

Power speech, czyli inaczej mowa motywacyjna, to niezwykłe, nieszablonowe wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla pracowników, całych zespołów czy grup.

 

Ten rodzaj szkolenia jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej – teraz również w Polsce możesz skorzystać z jego genialnych efektów.

 

Power speech może być nie tylko źródłem energii i siły dla Ciebie i Twoich pracowników, ale także rewelacyjnym i bardzo oryginalnym urozmaiceniem każdej konferencji czy firmowego spotkania.

Tym, na co stawiamy w naszych wystąpieniach, to: inspiracja, humor oraz praktyczna wiedza! Dlaczego? Ponieważ zainspirowany człowiek chętnie poszukuje nowych rozwiązań i generuje kreatywne pomysły. Humor sprawia, że lepiej zapamiętujemy informacje. A konkretne narzędzia pozwalają od razu wprowadzić w życie to, o czym była mowa podczas spotkania. Dzięki temu nasz power speech ma nie tylko charakter motywujący – równolegle do tego dajemy wskazówki, jak zastosować zdobytą wiedzę w praktyce od razu po wystąpieniu!

Koniecznie przekonaj się o jego niezwykłym działaniu.

Przykładowe tematy:

– jak czerpać radość i satysfakcję z pracy, radzenie sobie z presją

– jak odnies sukcesu, motywowanie pracowników poprzez praktyki stosowane w treningu mentalnym

– jak skutecznie budować atmosfery w zespole, poprawa wyników zespołu, jak byś skutecznym managerem/liderem

– motywacja do treningow i zdrowego odzywiana,

– psychodietetyka , jak mózg działa na moje ciało. Skuteczne metody odchudzania.

 

INTERESUJE CIEBIE POWER SPEACH ? – wyslij zapytanie w FORMULARZU KONTAKTOWYM

„Motywacja jest tym,co pozwala Ci zacząć, Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać”

– Jim Ryun

Skontaktuj się ze mną
Image

Subskrybuj

Chcesz otrzymywać codzienną dawkę motywacji i inspiracji, informacje o kursach, szkoleniach i wyjazdach zostaw swój e-mail