SESJA INDYWIDUALNA ON-LINE

Wspaniała metoda wykorzystywania Śmiechu w samorozwoju. Śmiech jest zdrowy. Poprawia kondycję organizmu, rozładowuje stres, pomaga odreagować napięcie, zdenerwowanie, lęki. Osoby, które się często śmieją, mają lepszą odporność, a ich twarze odbierane są przez otoczenie jako ładniejsze.

 

Ten cudowny program jest dla Ciebie:

-Jeśli masz stresujący typ pracy.

-Jeśli smutno Tobie w życiu i przeżywasz osobiste trudności.

-Jeśli cierpisz na choroby cywilizacyjne.

 

“Śmiech i marzenia są sekretem lepszego życia” – Federico Moccia

OFERTA DLA GRUP

Śmiech w pracy powoduje, że umysł lepiej pracuje, a motywacja wzrasta. Warto dbać o dobry humor Twoich pracowników i podopiecznych. Stres związany z pracą staje się coraz większym problemem nie tylko dla osób będących ciągle pod presją, ale również dla tych, którzy ten stres zwykle wywołują, czyli menedżerów.

 

Wypalenie zawodowe, apatia i brak kreatywności to jedynie zewnętrzne objawy przebywania w sytuacjach stresowych. Do tego dochodzą zwolnienia lekarskie, większa fluktuacja personelu i niewykorzystywanie szans rynkowych przez pracowników. Dlatego w amerykańskich korporacjach coraz częściej wprowadza się godziny śmiechu.

 

Uśmiechnij się…

Godziny śmiechu z pozoru kłócą się z tradycyjnym podejściem, że tylko ciężka, żmudna i trudna praca warta jest uznania, a cała reszta to marnowanie czasu. Badania kanadyjskich naukowców dowiodły, że tak naprawdę amerykańskie powiedzenie “No pain, no gain” (Bez wysiłku nie ma rezultatów) należałoby zastąpić słowami “First laughter, then work” (Najpierw uśmiechnij się, a potem pracuj).

 

3 h sesja z Twoimi pracownikami przyniesie olbrzymie rezultaty. Śmiech, relaksacja i poprawa koncentracji to trzy zadania do zrealizowania przez TRENERA by zwiększyć efektywność pracy w zespole!

INNE FORMY WSPOLPRACY

Jeśli szukasz trenera na eventy, wyjazdy integracyjne, szkoleniowe i interesuje Ciebie przeprowadzenie Śmiechoterapii, prosze wyślij zapytanie za pomocą FORMULARZA KONTRAKTOWEGO znajdującego się na dole strony.

 

Oferta nie tylko skierowana jest do firm, ale także do szkół, do placówek opiekuńczych, placówek wychowawczych, domów seniora, ośrodków szkoleniowych, szpitali, fundacji.

Skontaktuj się ze mną
Image

Subskrybuj

Chcesz otrzymywać codzienną dawkę motywacji i inspiracji, informacje o kursach, szkoleniach i wyjazdach zostaw swój e-mail<